2 astrologická znamení, na která si dát pozor na začátku října.

Otřesy tohoto podzimu: 2 astrologická znamení, na která je třeba dávat pozor na začátku října

Tenpodzim je často synonymem pro změny a přechody v našich životech, zejména s pohyby hvězd. U každého příležitost, některé astrální konfigurace mohou ovlivnit životy různých Znamení zvěrokruhu. V tomto měsíci budou těmito nebeskými událostmi obzvláště ovlivněna dvě znamení. Ponořte se do srdce tajemství tím, že zjistíte, na která astrologická znamení si dát pozor na začátku října.

Lunární fáze října a jejich výzvy

Abychom lépe porozuměli vlivům, které hvězdy mohou mít na naši lásku a profesní osud, je nezbytné znát probíhající lunární cykly. Na začátku podzimu budeme mít nárok na tři významné fáze:

  • Novoluní ve Vahách 6. říjen: fáze vedoucí k rovnováze v našich vztazích, ale také k novým setkáním;
  • Úplněk v Beranu 20. října: energizující okamžik, který nás nutí jednat a činit rozhodnutí;
  • Poslední měsíční čtvrť v Raku 28. říjen: ideální čas na introspekci a uspořádání našich myšlenek.

Dvě znamení, kterých se tyto otřesy týkají

S těmito třemi lunárními fázemi má pro nás měsíc říjen připraveno mnoho překvapení. Dva příznaky však pocítí zejména jejich účinky:

  1. Rovnováha a vývoj projektu
  2. Beran a důležitá rozhodnutí, která přijdou

1. Rovnováha a vývoj projektu

Tento měsíc budou Váhy žít své narozeniny, ale také novoluní ve svém vlastním znamení. Tato fáze, která vede k novým schůzkám, by mohla usnadnit týmovou práci, ale především přinéstHarmonie a rovnováha který do té doby chyběl. Díky tomu budou Libra schopna doladit své nedávné projekty tak, aby dosáhla optimálního výsledku.

Vědět, jak se přizpůsobit a využít příležitostí

Lidé narození ve znamení Vah budou vědět, jak využít příležitosti, které jim přijdou do cesty, aniž by spěchali. Podání ruky, úsměv a diplomacie budou klíčovými slovy pro udržení dobrých vztahů s profesionálním nebo romantickým doprovodem. Ostatní zase využijí tohoto období k péči o své osobní kontakty, navazování nových známostí a užívání si tohoto příjemného společenského období plnými doušky.

Viz také:  Tato 3 astrologická znamení se připravují na jedinečný zážitek kolem 25. září.

2. Beran a důležitá rozhodnutí, která přijdou

V tomto měsíci říjnu zažijí Berani obzvláště důležité období ve svém životě. Pod vlivem úplňku v Beranu 20. října budou muset čelit klíčovému okamžiku, kdy budou muset učinit zásadní rozhodnutí v různých oblastech.

Profesionální a sentimentální rozhodnutí

Začátek nové sezóny předznamenává možnost profesního obnovení pro Berana. Tato rozhodnutí budou nezbytná pro jejich osobní vývoj, ale také pro celý jejich projekt. Na sentimentální úrovni mohou být některé páry konfrontovány s důležitými volbami, které ovlivní budoucnost jejich vztahu.

Motto: intuice

Úplněk v Beranu také povzbudí tyto domorodce, aby důvěřovali své intuici a následovali svou skutečnou touhu. Beran bude vědět, jak si vybrat, kterou cestou se vydat, aby dlouhodobě vzkvétal, i když to někdy vyžaduje určité oběti.

Jak připravit svůj podzim podle znamení zvěrokruhu?

Aby lépe čelili výzvám, které představují hvězdy, nebudou příslušní domorodci váhat nasadit veškerou svou kreativitu a energii k dosažení svého cíle. Ať už jste Váhy nebo Berani, nalezení rovnováhy mezi rozumem a touhou se ukáže jako zásadní pro překonání všech překážek, které nám tento bouřlivý podzim přichystá.

Ostatní astrologická znamení budou muset také zůstat pozorná vůči otřesům, které by na ně mohl měsíc říjen uvalit, a zároveň vědět, jak se přizpůsobit novým požadavkům tohoto nového prostředí. Není pochyb o tom, že nadcházející týdny budou bohaté na překvapení a zvraty pro každého!

Sdílet na